Bir markette 3 paket makarna ve 2 kutu süt alan Ayşe, kasada 20 TL ödüyor. Makarnanın fiyatı \( x \) TL, sütün fiyatı \( y \) TL'dir. Eğer 2 paket makarna ve 3 kutu süt alsaydı 18 TL ödeyecekti. Buna göre \( 2x + y \) işleminin sonucu kaçtır?