6. sınıf matematik ondalık gösterimleri yuvarlama kuralları nelerdir? Test 1
Soru 01 / 10
Bir markette 3,785 litre zeytinyağının fiyatı 250 TL'dir. Zeytinyağı fiyatı en yakın liraya yuvarlanarak satılıyorsa, 1 litre zeytinyağının satış fiyatı kaç TL'dir?