Bir markette 5 farklı meyvenin kilogram fiyatları: Elma: 8 TL, Armut: 10 TL, Muz: 12 TL, Portakal: 6 TL, Mandalina: 7 TL. Bir müşteri bu meyvelerden eşit miktarlarda alarak 86 TL ödüyor. Buna göre müşteri her meyveden kaç kilogram almıştır?