✍️ Soru Sor
2. sınıf matematik paralarımız Türk Lirası ve kuruş konu anlatımı Test 2
Soru 09 / 10
Bir markette 750 gram peynir 18 TL'dir. Aynı peynirin 1 kilogramı kaç liradır?
A) 22 TL
B) 24 TL
C) 26 TL
D) 28 TL
A
B
C
D
➡️
Sonraki Soru
🏁
Testi Bitir
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
📝 İlgili Diğer Testler
▶️
2. sınıf matematik paralarımız Türk Lirası ve kuruş konu anlatımı Test 1
Tüm Testleri Gör
Ana Konuya Dön:
📄
2. sınıf matematik paralarımız Türk Lirası ve kuruş konu anlatımı