2. Sınıf Paralarla İlgili Problemler Nasıl Çözülür? Test 2

Soru 04 / 10

Bir markette 4 paket makarna 12 TL, 6 paket makarna ise 16 TL'ye satılmaktadır. 10 paket makarna alan bir müşteri en az kaç TL öder?

A) 26
B) 28
C) 30
D) 32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10