6. sınıf matematik ondalık bölme etkinlik / çalışma kağıdı Test 2

Soru 01 / 10

Bir markette 3,75 kg elma 48,75 TL'ye satılmaktadır. Buna göre 1 kg elmanın fiyatı kaç TL'dir?

A) 12
B) 13
C) 14
D) 15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10