6. sınıf matematik ondalık çarpma etkinlik / çalışma kağıdı Test 2

Soru 10 / 10

Bir markette 0,4 kg peynir 18 TL'dir. 1,2 kg peynir alan müşteri kaç TL öder?

A) 52 TL
B) 54 TL
C) 56 TL
D) 58 TL
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10