✍️ Soru Sor
Maliyet Test 1
Soru 06 / 10
✏️ Soru
👁️ Çözüm
📚 Ders Notu
Bir markette sütün maliyeti 2 TL, satış fiyatı 3 TL ise kâr nedir?
A)
1 TL
B)
2 TL
C)
3 TL
D)
5 TL
A
B
C
D
➡️
Sonraki Soru
🏁
Testi Bitir
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
✍️ Konuyla İlgili Çözümlü Örnekler
💡
Çözümlü Örnek 1
💡
Çözümlü Örnek 2
💡
Çözümlü Örnek 3
Tüm Örnekleri Gör
Ana Konuya Dön:
📄
Maliyet nedir
Bu içerik henüz eklenmemiştir.
Geri Dön